شرکت پشم سنگ پوشینگر

تولید کننده انواع عایق های صوتی و حرارتی پشم سنگ در ایران

پشم سنگ یک عایق معدنی تولید شده از مواد معدنی موجود در طبیعت به نام سنگ بازالت می باشد که از دسته سنگ های آتشفشانی می باشد. این عایق در دسته بندی عایق های گرم قرار می گیرد که البته دارای خواص آکوستیکی بسیار بالایی هم می باشد.این عایق ویژگی های خاص بسیار زیادی دارد و در مقایسه عایق های هم دسته خود از قبیل پشم شیشه و پشم سرباره مزایای بسیار زیادی دارد.

پشم سنگ در مقایسه با پشم سرباره دارای الیاف با طول بیشتر و عمر زیادتر و همچنین ضریب انتقال حرارت پایین تر می باشد، کما اینکه پشم سرباره از ضایعات کوره بلند ذوب آهن بدست می آید و پشم سنگ از ماده 100% طبیعی ” سنگ بازالت” . البته پروسه تولید با کمی تفاوت در هر دو عایق یکسان می باشد.

پشم سنگ در مقایسه با پشم شیشه سراسر تفاوت است و تقریبا از همه لحاظ برتری حائظ اهمیتی دارد از قبیل: حساسیت زایی، ظریب انتقال حرارت ، عمر مفید ، ظریب جذب صوت ، سازگاری با محیط زیست ، مواد تشکیل دهنده ، مقاومت در برابر آتش ، نقطه تحمل حرارتی و …

محصولات شرکت پشم سنگ پوشینگر

عایق لحافی

پشم سنگ رولی یا عایق لحافی یا اصطلاحا فنوفلت محصولی انعطاف پذیر است و بیشتر به بازار آمده تا جای عایق پشم شیشه را بگیرد. اما از پشم شیشه بسیار بسیار قوی تر بوده و ضریب انتقال حرارت پائین تری دارد.

عایق تخته ای

عایق تخته ای پشم سنگ کاربردی ترین محصول از محصولات پشم سنگ می باشد زیرا زمینه فعالیت آن بسیار گسترده می باشد و تقریبا در همه صنایع استفاده از آن باعث بهبود کیفیت و راندمان و کارایی می شود.

عایق پتویی

عایق پتویی توری دار یا اصطلاحا ایزوبلانکت یا پشم سنگ پتویی توری دار یک محصول استراتژیک برای تقریبا همه صنایع می باشد. کلا هر جایی که نیاز باشد از هدر رفت انرژی جلوگیری شود از این محصول استفاده می شود.

عایق لوله ای

ایزو پایپ یا پشم سنگ لوله ای همان گونه که از نامش پیداست جهت عایق کردن انواع لوله به کار می رود. بسته به نوع لوله و سایز آن و دمای سیال یا گاز درون لوله از این عایق با ضخامت های متفاوت استفاده می شود.

مشتریان منتخب ما

مشخصات فنی کانکسهای تولیدی شرکت
مشخصات فنی و مصالح بکار رفته در کانکس پانلی های ساخته شده

1
.شاسیازتیرآهننمره16و14سنگینبصورتدورکلاف
2
.اسکلتازپروفیلهایآهنیسنگینبضخامت2میلیمتر
3
.سقف و دیواره ها از نوع ساندویچ پانل بضخامت4سانتیمتر (قابل ارتقاع تا10سانتیمتر بنا به سفارش)
4
.عایقجدارههاازنوعپشم سنگ تخته ای دانسیته50ودوطرفورقبضخامت50%میلیمتر(گالوانیزهیاآلوزینگ
بصورت
انتخابی)
5
.درب و پنجره ها از نوعUPVCدوجداره
6
.کف از نوع تخته ( نئوپان یاMDFیا تخته هفت لایه واتر پروف بنا به سفارش) قابل جایگزینی با سرامیک بصورت
اختصاصی

7
.سیمکشیبرقباسیم5/2،سیمکشیتلفن،کابلکولراسپیلت(کلیهسیستمبرقکشیبصورتروکارباداکتهای
استاندارد
ونصبکلیدوپریز،روشناییداخلیوچراغتونلیبیرونیمیباشد
8
.کانکس ها تولیدی در انواع اداری، ویلائی، نگهبانی، پانلی، کارگاهی و ابعاد استاندارد طول6تا12متر و عرض4/2تا3
متر تولید و قابل عرضه می باشد.