عایق حرارتی پشم سنگ

شرکت پوشینگر تولید کننده انواع عایق حرارتی پشم سنگ در ایران می باشد که محصولات آن به کشورهای مختلفی صادر می گردد. در قسمت پایین نمونه محصولات عایق پشم سنگ را مشاهده می نمایید. فروش پشم سنگ در کارخانه پوشینگر با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود برای استعلام قیمت و شرایط خرید می توانید با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید.

عایق لحافی

عایق لحافی بدون روکش و با روکش فویل آلومینیوم و روکش کاغذ کرافت کاربرد این نوع عایق در پوشش سقف سوله ها، پوشش سقف های کاذب ، کانال های گردش هوا، واحدهای تولید آبگرمکن، لوله های سیستم های سرمایشی و گرمایشی منازل و غیره می باشد.

عایق تخته ای

ابعاد استاندارد تولیدی این محصول 120×60 سانتی متری می باشد.حداقل ضخامت این محصول 25 میلیمتر و حداکثر آن 100 میلیمتر است.چگالی های قابل تولید مابین 50 الی 400 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

عایق پتویی

پشم‌سنگ پس از منسجم شدن با توری مرغی از جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ با چشمه‌ یک اینچ دوخته می‌شود.این محصول با یکطرف توری و فویل و یا دوطرف توری قابل ارائه می باشد.

عایق لوله ای

عایق لوله ای بدون روکش، باروکش فویل آلومینیوم و روکش کاغذ کرافت کاربرد این نوع عایق در صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی ، صنایع غذایی ، تاسیسات خانگی ، لوله های حاوی سیالات گرم و سرد می باشد.

پشم خام فله

پشم خام فله کاربرد این محصول در صنایع لنت سازی، عایق کاری سازه های نامنظم و غیر قابل دسترسی آسان، جداره اجاق گازها ويخچال های خانگی و صنعتی می باشد.

‘;,’;,’;,’,;’,’;,’,’;,’;,’;,’,’;,’;,’;,’;,’,’;,”,’,’,’,’,